ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

‘1 Bot, 1 Mont Projesi’nde mutlu son: 12 okulda 150 öğrenci sevindi

Osmancık’ta havaların soğumasıyla birlikte, mağdur durumdaki çocuklar için “1 Mont-1 Bot” kampanyası mutlu sonla noktalandı.

Kasım ayının başlarında Atletizm Antrenörü Zehra Suran, Osmancık Gazetesi Muhabiri Tuğba Horuz ve Muhasebeci Aycan Göçer, öncülüğünde Osmancık’ta “1 Mont-1 Bot” kampanyası başlatıldı. Antrenör Zehra Suran, hayırseverlerin maddi destekleri ile can bulan kampanyada mutlu sona gelindiğini belirterek ilçedeki 12 okulda 150 öğrenciye 1 mont ve 1 bot’un teslim edildiğini belirtti.

Suran,  kampanyalarına başlamadan önce kaymakamlığa dilekçe ile başvurduklarını, dilekçelerinin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ulaştıktan sonra İlçedeki okullarda mağdur durumdaki çocukların tespitinin yapıldığını söyledi. Suran, tespitle birlikte kampanya çalışmalarını hızlandırdıklarını hayırseverlerin maddi desteğiyle 150 öğrenciye verilmek üzere  aynı anda 12 ilk ve ortaöğretim okullarında 1 mont ve 1 bot teslimatının yapıldığını söyledi.

Maddi destekte bulunan hayırseverlere ve yaptıkları indirimler ile kampanyalarına destekte bulunan Osmancıklı esnaflara teşekkür eden Suran,” Minik öğrencilerimizin yardım eden ve destekte bulunan herkese selamları var “dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın