ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

1976 yılı mezunları Osmancık’ta buluştu

Çorum İmam Hatip Lisesi’ 1976 yılı mezunları 44 yıl aradan sonra Osmancık’ta buluştu.

Çorum İmam Hatip Lisesi’nde 1969 yılında aynı sınıfta okumaya başlayan ve 1976 yılında 7/ A sınıfından mezun olan sınıf arkadaşları 44 yıl aradan sonra 5’nci buluşmalarını Osmancık’ta gerçekleştirdi.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

Osmancıklı mezunlardan Mustafa Dibek’in ev sahipliğinde gerçekleşen mezunlar buluşması Öğretmen Evinde gerçekleşen sohbet ile başlarken burada anılar yad edildi, sohbetler edildi. Gün içerisinde ilçenin tarihi ve kültürel mekanlarını gezeceklerini de belirten Mustafa Dibek, buluşmaya Türkiye’nin farklı illerinden sınıf arkadaşlarının geldiğini onlarla tekrardan bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Dibek; “İlk kez 1969 yılında Çorum İmam Hatip Lisesi’nde aynı sınıfta eğitim görerek tanıştığımız arkadaşlarımızla bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. 76 yılında mezun olduktan sonra 5’nci buluşmamamızı Osmancık’ta gerçekleştirdik. Buluşmaya katılacak olan arkadaşlarımızın bir kısmı yolda onlarda geldikten sonra, belediye başkanımızı ziyaret edeceğiz. Akabinde ilçemizin tarihi mekanlarını, Kızılırmak Sahil boyunu gezeceğiz. ”dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın