ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

2017-2019 Yılları Arasında İl Özel İdaresi’nden Emekli Personele Yemek Verildi

2017-2019 yılları arasında Çorum İl Özel İdaresi’nden emekli olan 67 emekli işçi ve memura İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından yemek verildi. İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemeğe Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Vali Yardımcısı Recep Yüksel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak, Genel Sekreter Yardımcısı İlyas Akyol, birim müdürleri, sendika temsilcileri ve emekli çalışanlar katıldı.

Verilen yemeğin ardından kısa bir konuşma yapan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak, emekliye ayrılan mesai arkadaşlarımızla uzun yıllar aynı çatı altında görev yapmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirerek yıllar süren emekler için teşekkür etmek amacıyla bu yemeğine tertiplediklerini söyledi. Recep Çıplak’ın konuşması emeklilik hayatlarının sağlıklı, huzurlu ve mutlu geçmesini dilediği son cümlesiyle sona erdi.

67 emekli personele verilen yemekte konuşan Çorum Valisi Mustafa Çiftçi ise zamanın hızlı akışına değinerek her şeyin bir sonu olduğunu ve hiç kimsenin çalıştığı yerin baki olmadığını belirterek önemli olanın başların dik görevden ayrılmak olduğunu söyledi. Emekli olduktan sonra da çalışma yaşamanın bitmediğini, insanlığa fayda sağlamanın türlü yolları olduğunu dile getiren Çiftçi, “inancımız gereği insanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır düşüncesiyle bundan sonra ki yaşamlarında da emeklilere aileleriyle birlikte sağlıklı, afiyetli, başarılı bir hayat diliyorum”dedi.

Yemek ve konuşmaların sona ermesinin ardından 2017-2019 yılları arasında İl Özel İdaresi’nden emekli olan personele şimdiye kadar yapmış oldukları hizmetten dolayı teşekkür plaketi verildi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın