ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

23 Nisan’da bisiklet turu düzenlenecek

Milli Eğitim ve Spor Müdürlüğü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Osmancık’ta bisiklet turu düzenlenecek.

23 Nisan 2019 Salı günü Osmancık’ta yapılacak olan kutlama töreninin akabinde bisiklet turu etkinliği düzenlenecek. “Bisikletini Al,Gel” çağrısıyla  3 ve 4. Sınıfı öğrencileri ile ortaokul ve lise öğrencilerine açık etkinlik olarak duyurulan program kutlama töreninin yapıldığı yer olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Kompleksinden başlayacak.

Çorum Caddesi üzerinden Osmancık Belediye Hizmet Binasının önünden, Yeni Köprü üzerinden Gemici Mahallesine geçilecek ve Tabiat Parkı’nın önünden Koyunbaba Köprüsü üzerine varılacak.

Koyunbaba Köprüsü üstünde fotoğraf çekilip sonlanacak olan etkinliğin sağlıklı ve sorunsuz gerçekleştirilebilmesi için emniyet ve sağlık ekipleri güzergâh boyunca refakat edecek.

Öte yandan etkinlikte İlkokul öğrencilerinin 18 yaşından büyük bir yakınlarıyla katılmaları zorunlu tutulurken, vatandaşlar da istemeleri halinde katılabilecekler.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın