ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

3 yaşındaki çocuk traktör altında can verdi!

Çorum’un Osmancık ilçesi Tepeyolaltı Köyü’nde ailesiyle harman yerine giden 3 yaşındaki çocuk traktörün altında kalarak hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre ailesi ile birlikte İstanbul’dan dedesi Hamdi G’nin yaşadığı Tepeyolatı Köyü’ne gelen 3 yaşındaki erkek çocuğu, büyükleri ile birlikte köyün yakınındaki arazide bulunan harman yerine gitti. İddiaya göre büyüklerinin harman kaldırdığı esnada viteste bırakılan ve el freni çekilen traktöre binen küçük çocuk vitesle oynarken vitesin boşa çıkması sonucunda traktörü hareket ettirdi. Aniden çalışan traktörün üzerinde dengesini kaybeden küçük çocuk yere düştü ve hareketlenen traktörün tekeri çocuğun üzerinden geçti. Hareket halindeki traktör bir ağaca çarparak dururken, olay sonrası sinir krizi geçiren aile ve yakınları sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri çocuğun hayatını kaybettiğini belirlerken, Savcının olay yeri incelmesinin ardından 3 yaşındaki çocuk Osmancık Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırılırken, soruşturma başlatıldı.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın