ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kısa Kısa Asayiş Haberleri

Dodurga’da İş Kazası

31 Mayıs 2019 günü saat: 09.00 sıralarında Alpagut köyünde faaliyet gösteren bir işletmede işçi olarak çalışan A.T. (1985-E) yeraltında kazı yaptığı sırada halatlı calaska tabir edilen malzemeye ait demir parçasının sol eline değmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralanan A.T Dodurga Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini ardında taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Kargı’da Kazaen Yangın

01 Haziran 2019 günü saat:18.20 sıralarında Alioğlu Köyünden M.K. (1933-E) isimli şahsa ait ev nedeni tespit edilemeyen bir sebepten dolayı yandı. Evinin yanığı, bu yangının komşusu F.K. (1963-E) isimli şahsın evine sıçrayarak yangının büyüdü.

Kargı İtfaiyesi tarafından yangın söndürülürken, can kaybı ve yaralanma olmadı. Olayla ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Kargı’da Yüksekten Düşme

02 Haziran 2019 günü saat: 14.30 sıralarında Akkise Köyünden Y.K. (1960-E) isimli şahıs üzerine çıktığı dut ağacından dengesini kaybederek yere düştü. Y.K düşme sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yarlanırken sevk edildiği Kargı Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Osmancık’ta Düşme Sonucu Yaralanma

05 Haziran 2019 günü saat: 18.00 sıralarında Tepeyolaltı Köyünden D.A. (1940-K) isimli şahıs kendisine ait bahçeden evine döndüğü sırada yolda dengesini kaybederek düştü. D.A. düşme sonucu hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanırken, sevk edildiği Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Kargı’da Yüksekten Düşme

07 Haziran 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Göletdere Köyünden O.A. (2004-E) isimli şahıs evinin balkonundan dengesini kaybederek düştü.

Hayati tehlikesi bulunmayan şahıs Boyabat Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Osmancık’da Trafik Kazası Sonucu Taksirle Yaralanma

01 Haziran 2019 günü saat:15.30 sıralarında Samsun ili istikametinden Tosya istikametine seyir halinde olan D.S. (1956-E) yönetimindeki araç Ovacık Köyü mevkiine geldiğinde, direksiyon hakimiyetini kayıp ederek yolun solunda bulunan kaldırıma çarpması neticesinde trafik kazası meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan H.S. (1961-K) hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Kargı’da Trafik Kazası Sonucu Taksirle Yaralanma

01 Haziran 2019 günü saat: 14.50 sıralarında İstanbul ili istikametinden Samsun İli istikametine

seyir halinde olan A.Ç. (1955-E) yönetimindeki araç ile Çiftepınar Dinlenme Parkı mevkiinde yolun kenarında bulunan K.Ç. (1959-K) isimli şahsa çarpması neticesinde trafik kazası meydana geldi.

Araç sürücüsü kazadan dolayı panik yaparak rahatsızlandığı hastaneye kaldırıldığı ve yaralanan K.Ç. isimli şahıs ise hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanadı.

Yaralılar Osmancık Devlet Hastanesinde tedavi altına alınırken, olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Osmancık’ta Trafik Kazası Sonucu Taksirle Yaralanma

01 Haziran 2019 günü saat:20.11 sıralarında Tosya istikametinden Samsun İli istikametine seyir halinde olan O.D. (1994-E) yönetimindeki araç ile Ardıç Köyü mevkiine yeldiğinde sağ arka lastiğinin patlaması sonucu yolun kenarında bulunan bariyerlere çarparak trafik kazası meydana geld.

Araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan A.D. (1998-E) isimli şahıs hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanırken, yaralılar Osmancık Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Osmancık’da Trafik Kazası Sonucu Taksirle Yaralanma

02 Haziran 2019 günü saat:09.30 sıralarında Tosya istikametinden Osmancık istikametine seyir halinde olan C.A. (1977-E) yönetimindeki otomobil ile Durucasu Köyü mevkiine geldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun solunda bulunan bariyerlere çarpması sonucu trafik kazası meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan (2) kişi olmak üzere toplam (3) şahıs hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar Osmancık Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınırken, olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Kargı’da Trafik Kazası Sonucu Taksirle Yaralanma

04 Haziran 2019 günü saat:05.30 sıralarında Uzunyurt Tomruk Deposu mevkiinde S.K. (1975-E) isimli şahıs yönetimindeki araç Sinop ili istikametinden Boyabat ilçesi istikametine seyir halinde iken araçta çıkan elektrik arızası nedeni ile yolun kenarında arızayı gidermeye çalıştığı

esnada M.T. (1930-E) isimli şahıs yönetimindeki aracın çarpması sonucu trafik kazası meydana geldi.

Kazada iki araç sürücüsü de hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanırken, yaralılar Kargı Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Osmancık’da Trafik Kazası Sonucu Taksirle Yaralanma

05 Haziran 2019 günü saat: 17.45 sıralarında Osmancık istikametinden Kamil köyü istikametine seyir halinde olan Y.E.K.(1999-E) yönetimindeki otomobil ile Kamil Köyü girişine geldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağında bulunan şarampole devrilmesi sonucu trafik kazası meydana geldi.

Kazada araçta yolcu olarak bulunan (6) kişi hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanırken, yaralılar Osmancık Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.  Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

Kargı’da Trafik Kazası Sonucu Taksirle Öldürme

08 Haziran 2019 günü saat:07.30 sıralarında Kargı istikametinden Akkaya Köyü istikametine seyir halinde olan M.S.(1952-E) yönetimindeki traktör ile Akkaya köyü çıkışına geldiği sırada direksiyon hâkimiyetini kaybederek devrilmesi sonucu kazası meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan (3) kişi hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanırken, S.S.(1850- K) isimli bayan ise hayatını kaybetti.

Yaralılar Kargı Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınırken, olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile OYİ Timi tarafından gerekli incelemeler yapılarak tahkikata başlanıldı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın