ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

97 Yaşındaki Annesi İçin Yetkililere Sosyal Medyadan Seslendi

Osmancık’ta bir vatandaş 97 yaşındaki Alzheimer hastası annesi için yetkililere sosyal medyadan seslendi.

Songül Örs isimli vatandaş 97 yaşındaki annesinin yaşadığı evin tadilat işinin belediye tarafından yarım bırakıldığını iddia etti.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Songül Örs “97 yaşındaki annemi siyasi çekişmelerinize alet etmeyin” başlığı ile yetkilere seslendi.

Örs yaptığı paylaşımda Osmancık Çay Mahallesi Tuna Sokakta yaşayan annesinin evinin görüntülerini de paylaşarak “97 yaşındaki annemi siyasi çekişmelerinize alet etmeyin!!!

Burası Osmancık Çay Mahallesi Tuna Sokakta yaşayan annemin evi…

Annem 97 yaşında. Yaşlılığa bağlı hastalıkları var. Alzemer aynı zamanda.

Daha önce de paylaştım. Sözlü olarak belediyemize gittik bakım onarım için destek talep ettik. Mevcut başkan yardımcısı talebimizi geri çevirmedi tadilat işi başladı başlamasıyla da durdu. Mevcut belediye yöneticilerimiz tekrar gittik partilerinin başkan adayına gittik hepimizin vekiline gittik. Ev hala bu durumda. Neden siyasi çekişmelerinize bizi daha doğrusu 97 yaşındaki annemi alet ediyorsunuz… Bu sefer bu paylaşımı kaldırmayacağım. Feriştah gelse de kaldırmayacağım… Hayırsever işadamlarımız durumdan haberdar oldu. Evin iç tadilatını üstlendiler. Allah razı olsun. Ama evi yapmak için başlayıp yıkık halde bırakanlar yakışıyor mu… Annemi siyasi çekişmelerinize alet etmek. Ev bu halde yıkık dökük ortada kaldı annem. Ne olacak şimdi. Seçimi bekle diyorsunuz olacak iş mi. “ şeklinde yetkililere seslendi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın