ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Adı değişti! Kent Park’a “Mustafa Kemal Atatürk” ün adı verildi

Osmancık Kent Park’a “Mustafa Kemal Atatürk” ün adı verildi.

Osmancık Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısı yapıldı. Yapılan toplantıda Osmancık Kent Park’a “Mustafa Kemal Atatürk” ün adı verildi.

Osmancık Belediyesi 2019 yılı Ağustos ayı toplantısı 5 Ağustos 2019 Pazartesi günü saat 16.00’da gündemdeki yazılı konuları görüşmek üzere meclis toplantı salonunda gerçekleşti.

Toplantıda MHP Meclis üyesi Fatih Ergün’ün Temmuz ayı toplantısında önerdiği Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün adının Kent Park’a verilmesi görüşüldü.

Osmancık’ta Güney Mahallesi Sahil Şeridinde 55 bin metrekare alanda yapımı devam etmekte olan Kent Park projesi isminin “Mustafa Kemal Atatürk Parkı” olarak belirlenmesi, Osmancık Belediyesi Temmuz ayı Meclis toplantısında görüşülerek madde ön inceleme yapılmak üzere Kültür ve Sosyal İşler Komisyonuna havale edilmişti.

Kültür ve Sosyal İşler Komisyonunun yaptığı ön inceleme ve çalışmalar neticesinde Ağustos ayı toplantısında madde bir kez daha görüşüldü ve Kent Park projesi isminin “Mustafa Kemal Atatürk Parkı” olarak belirlenmesi oy birliğiyle kabul edildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın