ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Ahlatcı’dan zehirlenen öğrencilere ziyaret

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı,zehirlenen öğrencileri hastanede ziyaret etti.

Osmancık Devlet Hastanesinde  gözlem altında tutulan öğrencileri ziyaret eden Ahlatçı; “Osmancık ilçemizde 103 öğrencinin kaldığı Ömer Derindere Fen Lisesi Kız öğrenci Pansiyonunda kalan öğrenci kardeşlerimizin yaşadığı elim olay üzerine tedavi gördükleri Osmancık Devlet Hastanesinde ziyaret ederek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ve geçmiş olsun dileklerini ilettik. Son durumları hakkında bilgi aldık. Başhekimimiz ve doktorlarımızın yaptıkları gerekli müdehale sonucu öğrenci kardeşlerimizin durumunun iyi olduğunu öğrenerek hem kendilerine ve ailelerine Allah’tan acil şifalar temennisinde bulunduk.” ifadelerini kullandı.
Ziyarette AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör ve parti yöneticileri de hazır bulundu.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın