ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

AK Parti 10 bin Karanfil Dağıttı

AK Parti Osmancık İlçe Başkanlığı 10 bin adet Karanfil dağıttı.

Osmancık Ak Parti ilçe teşkilatı yaklaşan yerel seçimler öncesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla üzerinde Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak’ın resminin olduğu 10 bin adet Karanfili Osmancık’ın tüm mahalle ve sokaklarında ev ev dağıttı.

İlçe teşkilatının hazırlamış olduğu çiçek dağıtım programına özellikle kadın kolları teşkilatı yaklaşık 150 kişilik bir katılımla 10 bin adet karanfili tüm evlerin kapılarını çalarak tek tek takdim ettiler. Mahalle, sokak, cadde, bahçe, tarla gözetmeksizin her kadına ulaşan Ak Parti teşkilatı muhteşem bir organizasyon ile Çiftlikler, Temençe, Eymir ve Gürleyik gibi uzak mahallelerde de çiçek dağıtımını gerçekleştirdi.

Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, İlçe Başkanı Hakkı Güngör, Kadın Kolları Başkanı Fazile Tökel, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Şişli, ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları üyeleri, il genel ve belediye meclis üyelerinin de katıldığı program toplu yemek ikramı ile son buldu.

Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, İlçe Başkanı Hakkı Güngör, Kadın Kolları Başkanı Fazile Tökel programa katılan herkese teşekkür etti.

(AK Parti Osmancık Basın Bürosu)

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın