ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

AK Parti Osmancık İlçe Teşkilatında Yeni Dönem

AK Parti Osmancık İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde Şerif Okudan ilçe başkanı seçildi.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

AK Parti Osmancık İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi yapıldı. Tek liste ile yapılan kongre Koyun Baba Mahallesi Osman Bey Kır Düğün Salonunda, AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, delegeler ve partililerin katılımı ile gerçekleşti.

AK Parti Osmancık Yeni Yönetimi

Kongrede, bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden ötürü Hakkı Güngör’e teşekkür edilip çiçek taktim edilirken Güngör; “3 yıl ilçe başkanlığı görevini yürüttüm, bu süreçte il başkanımızdan, mahalle köy muhtarına kadar hepinizin emeği var.  Bu emeğinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum, yeni başkanımıza ve yönetim üyelerine başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan ilçe kongresiyle Adalet ve Kalkınma Partisi Osmancık İlçe Başkanı Seçilen Şerif Okudan başkanlığında yeni yönetim şu isimlerden oluştu.; Halil İbrahim Uslu, Muharrem Demir, İbrahim Şişli, Recep Çelik, Sinan Gökten, Yaşar Akıllı, Mustafa Çatal, Yavuz Derindere, Mehmet Gömeç, Gülseren Atmaca, Ramazan Duru, Selahattin Kabakçı, Abdurrahman Gürer, Meryem Geçmiş.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın