ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

AK Parti Osmancık’ın İlçe Başkan Adayı Okudan Hızlı Başladı

AK Parti Osmancık İlçe Başkanlığına Aday gösterilen Şerif Okudan çalışmalara hızlı başladı.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Teşkilatlarında kongre süreci resmen başlarken, Osmancık ilçe Başkanlığı’na aday gösterilen Şerif Okudan, Ankara’daki temaslarının ardından ilçeye döner dönmez çalışmalara başladı. Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in başkanlığındaki görüşmeler sonucunda 7.Olağan Osmancık İlçe Kongresinde Başkan Adayı olarak belirlenen Şerif Okudan, mevcut Başkan Hakkı Güngör, Kurucu İlçe Başkanı Hacı Bayram İlhan, önceki dönem İlçe başkanı olarak görev yapan Necmettin Tatar, İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Şişli, önceki dönemlerde gençlik kolları başkanlığı görevini üstlenen Osman Sivritepe, Ahmet Küyük, Uğur Cebeci, Ömer Arslan ve Yunus Güngör’ü,  Belediye Meclis Üyeleri Ramazan Çalışkan ve Lütfullah Çuhacı’yı, İl Genel Meclisi Üyeleri Mehmet Yücel ve Mehmet Turhan’ı ziyaret ederek yeni yönetim için istişarelerde bulundu.

Okudan, ziyaretlere ilişkin yaptığı yazılı basın açıklamasında yönetim kadrosunda 15 kişinin bulunduğunu belirterek; “ Öncelikle dün açıklanan adaylığım sonrası gerek arayarak gerekse ziyaret ederek beni onore eden tüm eş, dost ve Osmancıklı hemşerilerimize teşekkür ediyorum.

Osmancık’a hizmet için çıktığımız bu yolda partimizin kuruluşundan bugüne emeği geçen bütün büyüklerimizi, kardeşlerimizi ve hemşerimizi ziyaret ettik.  Bugüne kadar aşkla, canla başla partimiz için, memleketimiz için çalışan ve bugünden sonrada ilk günkü aşkla bizimle birlikte yine memleket aşkı ile hizmet etmeleri için destek istedim.

Resmiyette yönetimimiz 15 kişiden oluşuyor lakin bizim anlayışımızda bu memlekete hizmet etmek partimizde görev almak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Bizler yeni Türkiye yolunda liderimiz Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında tüm şer odaklarına ve dünyaya karşı liderimizle birlikte bu hak davasını sonuna kadar savunacağız. Bugün buradan 2001 den bugüne kadar görev yapmış tüm parti mensubu arkadaşlarıma sesleniyorum, gelin yeni Türkiye’nin inşasında sizlerde bizimle ilk günkü aşkla çalışın diyor tüm hemşerilerimizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyor Allah’a emanet ediyorum.”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın