ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

AK Partili Başkan Cafer Karlı’ya Darp Anı Kameraya Yansıdı

Osmancık AK Parti eski İlçe Başkanı, Osmancık Belediye Başkan Aday Adayı Cafer Karlı ’ya “nın yumruk atılarak yaralandığı anlar kameraya yansıdı.

Osmancık AK Parti eski İlçe Başkanı, Osmancık Belediye Başkan Aday Adayı Cafer Karlı Osmancık Emniyet Müdürlüğü’nde verdiği ifadesinde kendisini darp ettiği gerekçesiyle AK Parti İl Genel Meclisi üyesi Mehmet Yücel’den şikayetçi oldu.  Karlı’nın darp edildiği anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

“Seçimi Senin Yüzünden Kaybettik” dedi ve üzerine saldırdı     

Karlı’nın ifadesine göre olay şöyle gelişti. 16 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 15.15 sıralarında Osmancık AK Parti eski İlçe Başkanı, Osmancık Belediye Başkan Aday Adayı Cafer Karlı yalnız olarak Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinden Fide aldığı sırada İl Genel Meclisi Üyesi olan Mehmet Yücel işyerinin önünde yanına gelerek Karlı’ya hitaben” Biz senin yaptığını unutmadık, seçimi senin yüzünden kaybettik. Ananı, avradını….” dedi. Ve üzerine saldırdı. Suratına birkaç defa yumruk alan Karlı iş yerinin önünde bulunan fide kasalarının üzerine düştü.  Kendini savunmaya çalışan Karlı karşı tarafa herhangi bir saldırıda bulunmazken, iş yeri sahibi araya girdi ve ikisini ayırdı.

Karşı tarafın kendisine beden gücü kullanarak saldırdığını ifade eden Karlı Osmancık Devlet Hastanesi’ne giderek darp raporu aldı. Daha önce herhangi bir husumetlerinin olmadığını, ilk defa böyle bir olay yaşandığını belirten Karlı darp eden ve hakarette bulunan Mehmet Yücel’den davacı ve şikayetçi oldu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın