ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Akören Köyü’ne içme suyu deposu yapılacak. Evlik ve Karalargüney’e…

Osmancık’a bağlı Akören Köyü’ne içme suyu deposu ve şebeke yapılırken, Evlik ve Karalargüney’in içme suyu deposu ise tadilattan geçecek.

Köylere hizmet Götürme Birliği tarafından Osmancık bağlı Akören köyü içme suyu depo ve şebeke yapımı, Evlik ve Karalargüney köyü içme suyu depo tadilatı yapım işi ile Akören köyü içme suyu tesisi Derin dalgıç Elektromotopomp grubu ve gerekli malzemeler işi yönetmeliğinin 18’inci maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

Osmancık Kaymakamlığı toplantısı salonunda yapılacak olan ihale  08 Ağustos 2019 Perşembe günü, saat: 14:00’da gerçekleştirilecek. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu kılınırken, ekonomik açıdan en avantajlı teklif en düşük fiyat esasına göre belirlenecek.

Teklifler, 08.08.2019 tarih ve saat 14.00 kadar Osmancık İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı –Hükümet konağı 2.kat ihale odası adresine elden teslim edilecek.

Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 takvim günü içerisinde yer teslimi yapılarak, yer tesliminden itibaren işin 90 günde bitirilmesi istendi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın