ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Altı muhalefet partisi ‘Osmancık Değişecek’ başlığı altında buluştu

Osmancık’taki muhalefet partilerin ilçe başkanları bir araya geldi.

Osmancık’taki muhalefet partilerin ilçe başkanları bir araya geldi. Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti, Saadet Partisi, Yeniden Refah Partisi, Deva Partisi ve Gelecek Partisi’nin Osmancık ilçe başkanları ve üyelerinin  ‘Osmancık Değişecek’ başlığı altında sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunacakları ve kamuoyuyla paylaşacakları bildirildi.

Gelecek Partisi Osmancık İlçe Teşkilatından yapılan açıklamaya göre ; “Muhalefet parti üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda ilçe başkanları tanışma ve bilgi alış-verişinde bulundu. Toplantımızın konusu “Osmancık Değişecek”. Bu başlık altında bundan sonra sık sık parti yöneticileri olarak bir araya gelip fikir alış-verişinde bulunup ilçemize yararlı ve faydalı projeler hakkında istişarede bulunup kamuoyu ile paylaşacağız. İlçemizden ve çevremizden, sivil toplum örgütlerinden destek gördüğümüz, takdirde ilgili makamlara iletip takibini yapacağız. Bu toplantımız muhalefet partisi ilçe başkanları olarak ilk olup bundan sonra yapacağımız toplantılarda gündem konuları belirlenip ona göre toplantı yapılacaktır.

İlk toplantımızda ev sahibi Gelecek Partisi Osmancık İlçe Başkanı Muzaffer Kara, Teşkilat Başkanı Osman Ölçer, İnsan Hakları Başkanı Ahmet Buruk, CHP İlçe Başkanı Sadık Eker Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Sekili, İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Boyacı, Saadet Partisi İlçe Başkanı İbrahim İnoğlu, Parti Üyesi Mehmet Derindere, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Hamdi Akman ve Deva Partisi İlçe Başkanı Özdemir Göbel’in katılımları ile gerçekleşen toplantının hayırlara vesile olmasını diliyoruz” denildi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın