ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Altınöz “Osmancık’tan Türkiye’nin başkenti Ankara’ya sesleniyoruz”

Altınöz “Yılsonu Yapılacak Erken Seçimde Tek Başına İktidar Olacağız”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, beraberindeki heyetle Osmancık’ta ziyaretler düzenledi. Altınöz, burada parti ilçe teşkilatı, yerel idareciler, STK’lar ve esnaflarla bir araya geldi.

Ziyaretleri sırasında www.osmancik.com.tr ye açıklamalarda bulunan Altınöz, “Allah izin verecek biz bu yılsonu yapılacak erken seçimde tek başına iktidar olacağız. Türkiye’nin 13’üncü Cumhurbaşkanı Sayın Dr. Fatih Erbakan’dır. “dedi.

Yeniden Refah Partisi’nin Osmancık’ta güçlü bir yapıya sahip olduğunu belirten Altınöz;” İlçede köy ve mahalle temsilcilerimizi atamış bulunmaktayız. Aynı zamanda sandıklarımızda hemen hemen tamamlanmış durumda. Teşkilatımızı Osmancık’ta diğer partilerle kıyasladığımız zaman en güçlü yapıya sahip olan parti Yeniden Refah Partisi’dir. “

Altınöz “Osmancık’tan Türkiye’nin başkenti Ankara’ya sesleniyoruz

Yeniden Refah Partisi olarak Osmancık’tan Türkiye’nin başkenti Ankara’ya sesleniyoruz. Yeniden Refah Partisi’nin ayak sesleri duyuluyor.  İnşallah 7 Kasım 2021 tarihinde yapılacak erken seçimde Türkiye’nin 13’üncü Cumhurbaşkanı Sayın Dr. Fatih Erbakan’dır.

Erbakan hocamız bizden, teşkilatlarımızdan 3 şey istiyordu. “Heyecan, heyecan ve heyecan” istiyordu.  İşte o heyecan şuanda hepimizin Osmancık’ta yaşadığı heyecandır.  O, 3 maddeyi biz fiilen şuanda burada yaşıyoruz.

Ben siyaset yaptığım partide heyecan bulamıyorum, heyecan istiyorum diyen tüm kardeşlerimizi de Yeniden Refah Partisi’ne davet ediyoruz.”

“Bir Ülke Nasıl Yönetilir Hep Birlikte Göstereceğiz”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın, Anadolu Buluşmaları kapsamında Şanlıurfa temaslarına da değinen Altınöz “ Genel başkanımız Şanlıurfa’da bir çıkarma yaptı. Muazzam bir program, adeta Güneydoğu ayağa kalktı, Güneydoğu ikinci Erbakan’ı arıyor, Güneydoğu Yeniden Refah’ı arıyor.

Erbakan hocamız diyordu ki “Siz adil düzenin kokusunu aldınız, inşallah tadını da alacaksınız”. Allah izin verecek biz bu yılsonu yapılacak erken seçimde tek başına iktidar olacağız.  Ve adil düzenin tadını tüm Türkiye’ye ve tüm dünyaya tattıracağız.

Osmancık’ta yapacağımız ziyaretlerle de Refah Partisi olarak yeniden damgamızı vuracağız. Genç Genel başkanımızla birlikte Türkiye’nin en genç partisi Yeniden Refah Partisi’dir. Tüm Dünyaya bir ülke nasıl yönetilir hep birlikte göstereceğiz.” dedi.

İlçe teşkilatında yapılan toplantıda eski Başbakan merhum Necmettin Erbakan’ın bu ay sonu vefatının 10’uncu senesi olduğunu hatırlatan Altınöz “Bu ay sonu Erbakan hocamızın vefatının 10’ncu sene-i devriyesi itibariyle bazı organizasyonlarımız olacak. Ayasofya Camii’nde bir Mevlid-İ Şerif programı olacak inşallah. Tüm halkımızı Ayasofya Camii’ne davet ediyoruz.” dedi.

Daha sonra heyet, Milli Ekonomi Yönetimi ve Milli Kaynak Paketlerinin yer aldığı el broşürlerini dağıtarak esnaflarla bir araya gelip, istişarelerde bulundu. Esnafla bir araya gelen Altınöz, pandemi döneminde kapalı olan esnafın sıkıntılarına da değinerek; “Pandemi kısıtlamaları nedeniyle kafe, restoran, düğün salonları ve lokantalar kapalı. Bir an önce gerekli tedbirler alınarak bu tür işletmelerin açılması lazım” dedi.

Altınöz, Osmancık’ta ki çalışmalar hakkında ilçe başkanı Hamit Akman’dan da bilgi alırken, Akman Osmancık’ta 55 köyün 40’ında köy temsilcilerinin olduğunu, mahallelerde 5 tanesi hariç temsilcilerin atandığını ve çalışmaların devam ettiğini, günlük üye sayısının artığını belirterek, ziyaretlerinden dolayı Altınöz’e ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz ve beraberindeki heyet gün içerisinde Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör,ü de makamında ziyaret edecekler.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın