ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Arabalar havada uçtu

Osmancık Pırlanta Pirinç Festivali kapsamında off-road gösterileri düzenlendi. At yarışları mevkiinde, araçların bata çıka ilerlediği parkurda atlama rampalarına gelindiğinde nefesler tutuldu.

Osmancık Belediyesi ve Çorum Off-Road Arama Kurtarma Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen etkinlikte bir araya gelen off-road tutkunları araçlarıyla sergiledikleri gösterilerle büyük beğeni toplarken, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör off-road gösterilerine halkın çok büyük teveccühü ve katılımının olduğunu belirtti. Off-road parkurunu önümüzdeki yıllarda geliştireceklerini belirten Başkan Gelgör, “Bundan sonra her yıl motor yarışlarına ve diğer yarışlara ev sahipliği yapacağız” ifadelerini kullandı.

ÇOROFF Başkanı Burak Torun, off-road sporuna olan ilginin her geçen gün arttığını belirterek, “Çok renkli, keyifli ve eğlenceli etkinlik oldu. Gösterileri insanlar büyük bir merak ve ilgiyle izlediler. Osmancık’ta artık off-road sporunu insanlarımız daha yakından tanımaya ve sevmeye başladı. Bu tür etkinliklerimiz devam edecek.”dedi.

Torun, ÇOROFF olarak ilçe belediyeleri arasında ilk kez Osmancık’ta gösteri yaptıklarını belirterek ; “Bizi Osmancık halkıyla buluşturan Belediye Başkanımız Ahmet Gelgör’e de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi

Etkinlik sonunda Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, ÇOROFF Başkanı Burak Torun’a teşekkür plaketi verirken, yoğun ilginin olduğu gösterilere Türkiye Chopper Çorum Kulübü Üyeleri’de katılarak renk kattı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın