ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Arkan tek erkeklerde birinci oldu

Ağustos ayı sonunda yapılacak olan Avrupa 17 Yaş Altı Badminton Şampiyonası’na katılacak sporcuları belirlemek amacıyla yapılan milli takım seçmelerinde Mustafa Arkan tek erkekelr kategorisinde birinci oldu.

Arkan, 30 Ağustos-7 Eylül 2019 tarihleri arasında Polonya’nın Gniezno şehrinde yapılacak olan 17 Yaş Altı Avrupa Badminton Şampiyonasında Milli takım formasıyla ülkemizi temsil edecek.

Badminton Milli Takım Antrenörü Barış Boyar başarılı sporcusunu tebrik ederek “28-29 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ankara’da yapılan Milli takım seçmesinde Çorum Belediyesi GSK Badminton takımı sporcumuz Mustafa Arkan tek erkekler kategorisinde birinci olmayı başardı ve 30 Ağustos-7 Eylül 2019 tarihleri arasında Polonya’nın Gniezno şehrinde yapılacak olan 17 Yaş Altı Avrupa Badminton Şampiyonasında Milli takım formasıyla ülkemizi temsil etme hakkı kazandı.

Her şeyden önce şunu belirtmek isterim ki, geçtiğimiz yıllarda esamesi bile okunmayan bu sporcumuzun kulübümüzün sağladığı imkanları en iyi şekilde değerlendirip, hiç antrenman aksatmadan, plan ve programa sadık kalarak daima çalışma arzusu, disiplini ve başarma isteğiyle bu noktaya gelmesi takdire şayandır ve diğer sporcularımıza da örnek niteliğindedir.

Sporcumuzu kutluyor, bu azminin, fedakarlığının, başarma arzusunun ve her şeyden önce ahlakının yaşamı boyunca hayat felsefesi olmasını diliyorum.

Ayrıca desteklerinden dolayı Millet Vekilimiz Oğuzhan Kaya’ya,Belediye Başkanımız Halil İbrahim Aşgın’a,Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Haşim Eğer’e,Federasyon Başkanımız Murat Özmekik’e,Genel Sekreterimiz Hayati Kısacık’a, Kulüp Başkanımız Nadir Solak’a ve Çorum Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünün değerli personeline şahsım ve tüm ekibim adına teşekkür ediyorum. “dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın