ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Arslan “Kadınlar dünyayı değiştirecek”

İşçilerle sohbet eden Arslan kadınlara karanfil hediye etti.

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Uzm. Ecz. Mahmut Özhan Arslan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla fabrikada çalışan kadın işçileri ziyaret etti.

Arslan ve İYİ Parti Osmancık teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kadınları ve kadın esnafları ziyaret ederek günlerini kutladı. Ziyaretlere fabrikalardan başlayan Arslan tekstil fabrikalarında çalışan kadınları çalıştığı bölümlerde de ziyaret ederek, kadın işçilere kırmızı karanfil hediye etti.

Fabrika yöneticileri ile de sektöreler konularda fikir alışverişinde bulunan Arslan; “Tekstil çalışanlarını ziyaret edip orada çalışan kardeşlerimizin, ablalarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutladık. Yöneticileri ile sektöreler projelerin geliştirilmesi hakkında fikir alışverişi yaptık. Sevgi dolu yaklaşımları için teşekkür ederiz. ”dedi.

Arslan “Kadınlar dünyayı değiştirecek”

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Özhan Arslan ve teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaptıkları ziyaretlere ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarında devam etti.

Dünyayı değiştirecek olanların kadınlar olduğunu belirten Arslan Osmancık Devlet Hastanesi çalışanlarını ve burada tedavi gören hastaları ziyaret ederek kadınlara karanfil hediye etti.

Arslan “Devlet hastanesinde Başhekim Opr. Dr. Halise Babayiğit’i, yatan hastalarımızı, hastanede çalışan sağlık personelimizi ziyaret ederek dünya emekçi kadınlar gününü kutladık. Osmancık’ı kadınlarımıza layık bir şehir yapma sözü verdik. Kadınlar dünyayı değiştirecek. ”dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın