ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Asfalt çalışmaları Gemici’de devam ediyor

Osmancık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Osmancık’ın yollarını iyileştirme adına belirlenen program dahilinde Osmancık belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı asfalt ekipleri yolları güvenilir hale getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, ilçenin farklı yerlerinde yürütülen asfaltlama çalışmalarının bir ayağı Gemici Mahallesi Adatepe Sokak’ta gerçekleştirildi. Asfalt ekipleri yaptığı düzenlemenin ardından Gemici Mezarlığına ulaşım yolu olan Adatepe Sokak’ta asfaltlama çalışması yaptı.

Asfaltlama çalışmalarının süreceğini belirten Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör; “ Gemici Mezarlığının ulaşım yolu Adatepe Sokak asfaltlandı. Hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı.

Öte yandan yol iyileştirme çalışmaları kapsamında şimdiye kadar yaklaşık 10 bin m² alanda kilit parke döşeme çalışmalarının da yapıldığı edinilen bilgiler arasında.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın