ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

“ATM’lerdeki dezenfektanlar bitmiş”

WhatsApp Haber Hattımıza ulaşan bir okuyucumuz ATM’lere yerleştirilen dezenfektanların bittiğini çektiği fotoğraf ile göstererek “ATM’lerdeki dezenfektanlar bitmiş, ellerimizi dezenfekte edemiyoruz” dedi.

Korona virüs salgınının ilk ortaya çıktığı andan itibaren alınan önlemler kapsamında ilçede bulunan bankalar harekete geçerek tedbirler almıştı. Bankalar şubelerde yoğunluk oluşmaması için müşterileri içeriye, dışarıda oluşturulan sıralarla alırken en önemli tedbirlerden biri olan nakit para başta olmak üzere pek çok işlemin yapılabildiği ATM’lerin önlerine vatandaşların durması gereken noktayı belirleyen sosyal mesafe bantları çekilmiş, el dezenfektan kutuları yerleştirilerek,temasın yüksek olduğu bu yerlerde virüsün yayılma riski en düşük seviyeye çekilmeye çalışılmıştı. Ancak WhatsApp Haber Hattımıza ulaşan bir okuyucumuz, son 4 gündür ilçede bulunan bazı bankaların ATM’lerinin bulunduğu alana yerleştirilen el dezenfektan kutularının boş olduğunu belirtti.

Adı bizde mahfuz okuyucumuz WhatsApp Haber Hattımıza çektiği boş dezenfektan kutularının görsellerini “Bazı ATM’lerdeki dezenfektanlar bitmiş, ellerimizi dezenfekte edemiyoruz. Hayati önem taşıyan bu konuya gerekli olan hassasiyetin gösterilmesini arzu ediyoruz.” notunu ekleyerek bizimle paylaşırken, bazı dezenfektan kutularının boş olduğu tarafımızca da görüldü.

BARAJ MANZARALI ACİL SATILIK TARLA

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın