ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Babalar gününde anlamlı ziyaret

Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Gürer, babalar gününde Şehit babalarını yalnız bırakmadı. Kaymakam Akpay ve Gürer  ‘Babalar Günü’ nedeniyle 1993 yılında teröristler tarafından Şehit edilen  Ahmet Ertürk’ün babası Hüseyin Ertürk’ü Şenyurt Mahallesi’nde ki evinde ziyaret etti.

Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay ve Osmancık Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Gürer ‘Babalar Günü’ münasebetiyle 1993 yılında Bingöl- Karlıova’da teröristler tarafından kamyonu yakılıp kendisi de Şehit edilen dönemin Osmancık Şoförler Cemiyeti Başkanı Ahmet Ertürk’ün babası Hüseyin Ertürk’ü Şenyurt Mahallesi’nde ki evinde ziyaret etti.

Kaymakam Akpay, şehit babası ile sohbet edip herhangi bir sorun ve sıkıntılarının olup olmadığını sordu ve Ertürk’ün babalar gününü kutladı.

Osmancık ve Kargı ilçesindeki Şehit babaları Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, Kargı Kaymakamı Abdülhamid Uyar, Osmancık Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Gürer ve personeli tarafından ziyaret edilerek hal hatır soruldu. Şehit babalarının ‘Babalar Günü kutlanarak sohbet edildi, hayır duaları alındı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın