ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Badminton’da Osmancık damgası

Okul Sporları Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Badminton Çorum İl Birinciliği çekişmeli karşılaşmaların ardından son buldu. Yıldız erkeklerde Osmancık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, birinciliğe ulaştı.

15 Mart 2019 tarihinde Tevfik Kış Spor Salonunda gerçekleştirilen Okul Spor Faaliyetleri Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Badminton İl Birinciliği müsabakalarında Osmancık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Badminton takımı sporcuları, Furkan Yedekçi, Haşim Kılıç, Efe Us, Mustafa Çengel tüm rakiplerini 5-0 yenerek şampiyon oldu.

Badminton İl Temsilcisi Barış Boyar müsabakalara katılan tüm sporcu öğrencileri ve antrenörleri kutladığını belirten mesajında “ Bizlerden desteklerini esirgemeyen Çorum Milletvekilimiz Oğuzhan Kaya’ya, Osmancık Kaymakamımız Hakan Alkan’a, Çorum Belediye Başkanımız Zeki Gül’e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Tokel’e, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Haşim Eğer’e, Kulüp Başkanım Nadir Solak’a, Okul Müdürüm Sefa Kayalı ve Müdür yardımcım Hakan Kocamanoğlu’na şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

YILDIZ KIZLARDA

1-Cumhuriyet Ortaokulu

2-Osmancık İmam-Hatip Ortaokulu

3-Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu

YILDIZ ERKEKLERDE

1-Osmancık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

2-Cumhuriyet Ortaokulu

3-Osmancık İmam Hatip Ortaokulu

4-Bahçelievler Öğretmen Salim Akaydın Ortaokulu

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın