ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Bakan Selçuk’tan Osmancık’a Müjde

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un Çorum ziyaretini değerlendirdi. Ahlatçı, Osmancık Huzurevi bina inşaatının Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yapılarak tamamlanacağını açıkladı.

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un Çorum ziyaretini değerlendirdi. Bakan Selçuk’un bu ziyareti ile Çorum’un talepleri tüm boyutlarıyla ele alındığını dile getiren Başkan Ahlatcı, Osmancık Huzurevi bina inşaatının Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yapılarak tamamlanacağını açıkladı. Ahlatcı, Aile ve Sosyal Çorum İl Müdürlüğünün yeni il binasının tamamlanacağını ayrıca İş Kur İl Binasının tamamlanması için 5425.000 TL ödenek tahsisinin yapılacağını kaydetti. Bakan Selçuk’tan Sungurlu SGK İlçe Binası 2020_2021 programına alınması konusundaki isteklerinin uygun görüldüğü ifade eden Ahlatcı, “Uğurludağ İlçesinde yapımına başlanılan Yaşlı Bakım Evinin bakanlığa devri ve sonrasında açılmasına karar verildi. Bunun yanında Çorum Huzurevi inşaatının bitirilerek hizmete alınması için yaklaşık 5500. 000 TL ödenek talebimize bakanımız olumlu karşılık verdi. Çorum Belediyesinin 24 milyon olan SGK borcunun ise arsa takası yöntemiyle kapatılması bakanımız tarafından olumlu karşılandı” dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın