ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

BAL gibi başlangıç

2019-2020 sezonunda Çorum’u Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek Osmancık Belediyespor futbol takımı Pazartesi günü başladığı hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Takımın hedefi Çorum’u ve Osmancık’ı en iyi şekilde temsil etmek.

2019-2020 sezonunda Çorum’u Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek Osmancık Belediyespor futbol takımı Pazartesi günü başladığı hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Sezon açılışını Osmancık Gençlik Hizmetleri Spor Kompleksi’nde yapan takımın hedefi Çorum’u ve Osmancık’ı en iyi şekilde temsil etmek.

Sezon açılışında kulüp başkanı Emrah Tüysüz ve yönetim kurulu üyeleri, Ertan Kızılkay ve Kadir Delibaş ta hazır bulundu. İlk antrenman sonrası takıma baklava ikramında bulunan kulüp başkanı Emrah Tüysüz, sporculara sakatlıksız sağlıklı bir sezon geçirmelerini diledi.

A Takım antrenörü Turgay Doğan ise sezonun ilk antrenmanı öncesinde bu seneki hedefin ligde kalıcı olmak olduğunu Osmancık’ta bu potansiyelin her zaman olduğunu dile getirerek ilçemizi en güzel şekilde temsil edeceklerini dile getirdi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın