ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Barış Boyar’dan çifte şampiyonluk

Milli Sporcu Barış Boyar, Veteranlar Badminton Şenliği’nde iki farklı kategoride birincilik elde ederek büyük bir başarıya imza attı.

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 3’üncüsünü gerçekleştirdiği Veteranlar Badminton Şenliği, Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda gerçekleşti. 50 sporcunun katıldığı şenlik, final karşılaşmalarıyla sona ererken Badminton Teknik Direktörü ve Milli Takım Antrenörü Barış Boyar, +40 yaş tek erkekler ve +35 yaş çift erkekler kategorisinde partneri Ümit Altın ile şampiyon oldu.

43 yaşındaki Milli sporcu Barış Boyar şenlik için davet edildiğinde çok mutlu olduğunu belirterek Muratpaşa Belediyesi’nin badminton sporuna önemli katkılar sağladığını söyledi.

Boyar; “Mükemmel bir organizasyon gerçekleştirerek, bizleri dostlarımızla bir araya getiren hem sporun rekabet duygusunu hem de sosyallik olgusunu yaşamamızı sağlayan organizasyonun tüm paydaşlarına teşekkür ediyorum.

Bir teşekkürde partnerim, değerli kardeşim Ümit Altın’a. Seninle yan yana oynamak büyük bir keyifti. ”ifadelerini kullandı.

 

Cevap Bırakın