ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Başkan adayı Arslan “Osmancık’ta yatırımlar kaldığı yerden devam edecek”

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan adayı uzman eczacı Mahmut Özhan Arslan aday göstermesinin ardından seçim çalışmalarına başladı.

Seçim çalışmalarına nezaket ziyaretleri ile başlayan Osmancık İYİ Parti teşkilatı bu kapsamda Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş’ı makamında ziyaret etti.

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan adayı Özhan Arslan 31 Mart yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Aday gösterilmesinin ardından saha çalışmalarına başlayan belediye başkan adayı Özhan Arslan, nezaket ziyaretlerini sürdürüyor. İYİ Parti adayı Özhan Arslan bu kapsamda ilçe başkanı Mustafa Boyacı, İl genel meclis adayı Sadık Eker, yönetim kurulu üyeleri Erdal Karataş ve Avni Demirci ile birlikte Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş’ı makamında ziyaret etti.

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Özhan Arslan seçim çalışmalarını ve projelerini belediye başkanı Hamza Karataş ile paylaştı. Belediye başkanı olması durumunda Hamza Karataş’ın başlattığı yatırımların devam edeceğini belirterek Osmancık’a yaptığı hizmetler için teşekkür etti.

İYİ Parti Osmancık İlçe Başkanı Mustafa Boyacı misafirperverliğinden dolayı belediye başkanı Hamza Karataş’a teşekkür ederek “İYİ Parti Osmancık Teşkilatı olarak belediye başkanımız Hamza Karataş’ı ziyaret ettik. Osmancık ve belediye konulu çok verimli bir sohbetimiz oldu. Açıklamaları ve Osmancık problemlerine çözüm önerileri için kendilerine teşekkür ediyorum ”dedi.

Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Ziyaretlerinden dolayı İyi Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Özhan Arslan ve İyi Parti İlçe Başkanı Mustafa Boyacı ile yönetimine teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Sıcak bir atmosferde geçen ziyarette yürütülen çalışmalar konusunda karşılıklı başarı dilekleri iletildi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın