ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Başkan Gelgör, Aybüke Öğretmeni Kabri Başında Andı

Şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın 24 Kasım Öğretmenler Gününde unutulmadı. Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Osmancık’ta bulunan kabrini ziyaret ederek dua etti.

Şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın 24 Kasım Öğretmenler Gününde unutulmadı. Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci ve beraberinde İl Genel ile Belediye Meclis Üyeleri, MHP İlçe Teşkilatı ve Osmancık Ülkü Ocakları Teşkilatı üyeleri ile birlikte Batman’ın Kozluk ilçesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu 9 Haziran 2017’de 23 yaşındayken şehit olan öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ı 24 Kasım Öğretmenler Gününde unutmadı, Osmancık’ta bulunan kabrini ziyaret ederek dua etti.

Başkan Gelgör, şehit öğretmenimizin kabri başında  öğretmenler gününü kutlayarak “Şehit Öğretmenimiz Şenay Aybüke Yalçın’ı kabri başında dualarla andık. Şehit öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum.” İfadelerini kullandı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın