ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Başkan Gelgör, BAL Liginde Belediyespor’a başarılar diledi

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör , Belediyespor’a BAL Liginde başarılar diledi.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, makamında Belediyespor Kulübü Başkanı Emrah Tüysüz ve kulüp yöneticilerini ağırladı. Gelgör, Tüysüz ve yönetim kurulu üyeleri ile kulüp hakkında istişarelerde bulundu.

Başkan Gelgör, 2019-2020 sezonunda Çorum’u Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek Osmancık Belediyespor’a ligde başarılar diledi.

BAL Ligi 21 Eylül’de Başlıyor

Bölgesel Amatör Lig’de yeni sezon takvimi belli oldu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 2019-2020 sezonu katılım başvuruları tamamlandı. Spor Toto BAL’da bu sezon oynama hakkı olan 160 takımdan 153’ünün başvurusu kabul edildi.

Katılacak takımların 82’si geçen sezon Spor Toto BAL’da yer alan takımlardan, 63’ü yerel liglerden Spor Toto BAL’a yükselen takımlardan, 1’i FIFA Disiplin Kurulu kararıyla olmak üzere 8’i geçen sezon TFF 3.Lig’den düşen takımlardan oluşuyor.

Bu sezon Çorum’u temsil edecek olan Osmancık Belediyespor’un grubuna muhtemel olarak belli gibi. Grupta olması muhtemel takımlar Sivas Cumhuriyet Üniversitesispor, Yozgat Sorgun Belediyespor, Tokat Niksar Belediyespor, Sinop Boyabat 1868spor, Samsun’dan Çarşambaspor, Ladik Belediyespor ve Atakum Belediyespor, Ordu’dan Ünye 1957spor, Altınordu Belediyespor, Kastamonu İl Özel İdare Köy Hizmetleri, 1074 Çankırıspor ve Amasya Merzifonspor takımlarının yer alması bekleniyor.

Müsabakalar 21-22 Eylül 2019 tarihlerinde başlayacak.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın