ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Başkan Gelgör tribünleri böyle coşturdu

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör 5 Mayıs 2019 Pazar günü oynanan Sungur Belediyespor- Osmancık Belediyespor maçı öncesi tribünleri coşturdu.

Bölgesel Amatör Lig baraj maçında Osmancık Belediyespor, Sungurlu Belediyespor´u 2-1 yenerek önümüzdeki sezon BAL´da mücadele etmeye hak kazandı. Çorum 1 nolu sentetik çim sahada oynanan maç öncesi Osmancık’tan çok sayıda taraftar Belediyespor’a destek vermek üzere karşılaşmanın oynanacağı sahadaki tribünde yerlerini aldı.

Çorum 1 nolu sentetik çim sahada oynanan maçı Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci,  Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan ve Sportif Direktör Hamit Işık  ve yaklaşık iki bin taraftar izledi.

Başkan Gelgör karşılaşma öncesi Osmancık Belediyespor tribünene doğru tezahüratlar eşliğinde gelerek taraftarı selamladı. Osmancık Belediyespor taraftarı Gelgör’e “Büyük Başkan” sloganları atarak cevap verirken, maç öncesi tribünler coştu.

Büyük çekişmeye sahne olan maçın ilk yarısı 1-1 berabere biterken, Başkan Gelgör, Osmancık Belediyespor takımı oyuncularının tribün desteğine ihtiyaç duyduğu anlarda,  hem kendisi hem de taraftarların daha fazla destek vermeleri yönünde tezahüratlar yaparak sahada müthiş bir hava meydana getirdi.

Tezahüratlar eşliğinde büyük bir coşkuyla izlenen karşılaşmanın ikinci yarısı son dakikalarda Osmancık Belediyespor Salih´in kafasından bulduğu golle maçı 2-1 olurken,  Osmancık ilçe olarak dört sezon önce Osmancıkspor ismi ile Bölgesel Amatör Lig´de mücadele ederken dört yıl sonra yeniden bu kez Osmancık Belediyespor ismi ile bu ligde mücadele etmeye hak kazandı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın