ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Başkan Karatağ’dan teşekkür

Osmancık Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Bilal Karatağ, oda üyelerine gösterdikleri yakın ilgi ve yüksek destekleri için teşekkür etti.

Bilal Karatağ, 2014 yılında devraldığı Osmancık Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası başkanlık görevini üyelerin güvenoyunu alarak 2 dönemdir sürdürdüğünü 3’üncü dönem için ise aday olmayacağını açıklayarak oda üyelerine gösterdikleri yakın ilgi ve yüksek destekleri için teşekkür etti.

Karatağ; “2014 yılında Osmancık Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası başkanlığına aday olduk ve nasip oldu seçildik. 2018 seçimlerinde güven tazeledik. 2022 yılında olacak seçimlere ise katılmıyorum.  Aday olduğum Osmancık Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığını kazansam da kazanmasam da buradaki mevcut görevimi sonlandırıyorum.

Görev yaptığım 2 dönem boyunca taksici, minibüsçü,  kamyoncu esnaflarımızın dertlerine koştuğuma, elimden geldiği kadar çabaladığıma, yanlarında olduğuma inanıyorum. Yine bu süre zarfında odamıza belediyeyle anlaşmamız sonucunda yeni yer tahsisi gerçekleştirdik. Odamıza yerini kazandırdık.

Osmancık Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın 410 üyesi var, bu üyeler arasında Oda başkanlığı için adaylar elbette çıkacaktır. Çıkacak olan tüm adaylara şimdiden başarılar diliyorum.  Nasip olursa 2 dönemi tamamlamış olacağız. Bu göreve layık gören değer veren oda üyelerimize, yönetim kurulumuza tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum “dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın