ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Başkan Okudan, fırıncı esnafını ziyaret etti

Haftanın belli zamanlarında ilçedeki esnaf ve işadamlarına ziyarette bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Osmancık İlçe Başkanı Şerif Okudan, fırıncı esnafını ziyaret etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe teşkilatından yapılan yazılı açıklamada ilçe Başkanı Şerif Okudan’ın göreve geldiği günden itibaren başlattığı esnaf ziyaretlerine devam edeceği bildirildi.

“İlk Günkü Aşkla Halkımızın İçinde Ve Hizmetindeyiz”

Adalet ve Kalkınma Partisi Osmancık İlçe Başkanı Şerif Okudan, yönetim kurulu üyeleri birlikte ilçede faaliyetlerini sürdüren fırıncı esnaflarını ziyaret etti.

Başkan Okudan ziyaretleri sonrası yaptığı açıklamada; “’İlk günkü aşkla’ diyerek yola çıktık. Bu davada İlçe teşkilatımız Ana kademe, Gençlik Kolları ve Kadın kolları ile birlikte koordineli bir şekilde planlı ve programlı bir şekilde memleketimiz için halkımızın içindeyiz ve emrindeyiz.

Bu haftada programlarımızı ilçemizde bulunan ekmek fırınlarını ziyaret ederek tamamladık. Bu ziyaretlerimiz her gecen gün artarak devam edecektir. Bizler memleketimize hizmetkar olmak için göreve geldik. “dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın