ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Bekiroğlu, “İnsanları sucu veya bucu diye ayırmayacağız”

Gelecek Partisi Osmancık İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresinde konuşan Gelecek Partisi Kurucular Kurulu ve Genel Merkez kurucular kurulu ve Seçim işler baskanı Av. Rumi Bekiroğlu, insanları sucu, bucu diye ayırmayacaklarını söyledi.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Gelecek Partisi Osmancık İlçe Merkez İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresinde yaptı.Tek liste ile gidilen kongrede Kurucu Başkan Muzaffer Kara yeniden başkan oldu.

Gelecek Partisi Osmancık İlçe Teşkilatı 1. Olağan kongresi Hıdırlık Mahallesi Zeratzeytinli caddeNo:9/10 Osmancık adresinde  toplantı salonunda gerçekleşti.

Gelecek Partisi Osmancık İlçe İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresine, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu ve Genel Merkez kurucular Kurulu ve seçim işleri Üyesi Av. Rumi Bekiroğlu, İl Başkanı Gökhan Külcü ve İl Yönetimi ve Partililer katıldı. Tek liste ile gidilen kongrede Kurucu Başkan Muzaffer kara yeniden başkan oldu.

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu ve Genel Merkez seçilmişleri Kurulu Üyesi Av. Rumi Bekiroğlu yaptığı konuşmada kongrenin hayırlı olması temennilerinde bulundu.

Genel başkanları ile yol yürüyen tüm arkadaşlarına teşekkür ederek konuşmasına başlayan Bekiroğlu, “Yeni kurulan partiler için süreç maalesef AK Parti kurulduğu dönemdeki gibi yaşadıklarını ve gördüğü eziyetleri yeni kurulan partilere de göstermekten sakınmıyor. Bizler bundan dolayı da pişman değiliz. Genel Başkanımız şu anda genel kongre için Diyarbakır’da bulunuyor. Diyarbakır’da büyük bir konvoy oluştuğu için sizlere yapacağı konuşmada aksaklığa uğradı fırsat bulamadık. ”derken muhalefet partilerinin tutumunu da eleştiren Bekiroğlu, yerelde muhalefet eksikliğini dolduracaklarının altını çizdi.

Bekiroğlu, “İnsanları sucu veya bucu diye ayırmayacağız”

Gelecek Partisinin ilkeleriyle, projeleriyle, programlarıyla siyasete adım atmış bir parti olduğunu kaydeden Bekiroğlu, “ Bunun içinde bu partinin kurucular kurulunda olmaktan da gurur duyuyorum. Bizler başta Genel Başkanımız olmak üzere Türkiye Cumhuriyetinin kimlik numarasına tabi olan her vatandaşımız bu ülkede hizmet almaya, ülkenin birer onurlu ferdi olarak yaşamaya, torpilden, iltimas gibi eylemlerden uzak durmaya ve durulması gerektiğine vurgu yapıyoruz. İnsanları şucu veya bucu diye ötekileştirmek, kendinden olan insanları kabul edip, kendinden olmayan insanları illegal kabul etmek ne parti tüzüğümüzde vardır nede programımızda vardı” şeklinde konuştu.

Osmancık İlçe Başkanı Muzaffer Kara “İlçemizde gelecek gönüllüleri ile bir araya gelerek geleceğe umut adına ilçe teşkilatını oluşturarak seçime katılma heyecanını yaşadığını belirtti. İlçemizde genel merkez kurucular kurulu ve seçim işleri üyesi Sayın Rumi Bekiroğlu’nun ve il başkanı Av. Gökhan Külcü İlçe Koordinatörü Barış Coşkunsu İl Teşkilat Başkanı Halit Kurt Yönetim Kurulu ve partili üyelerimizin katılımıyla oluşturacağımız seçimin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın