ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Belediye ağaçları kesti vatandaş isyan etti

Çorum’un Osmancık Belediyesi kaldırım işgal ettiği gerekçesiyle ağaçları kesti. Kesilen ağaçlara vatandaş tepki gösterdi.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

WhatsApp Haber Hattımıza ulaşan okuyucularımız rahatsız olduğu ya da haber değeri olan konuları bizimle paylaşmaya devam ediyor. Okuyucularımız her geçen gün haber hattımıza farklı konular gönderirken, adları bizde mahfuz birden fazla okuyucumuz ise kaldırımda bulunan ağaçların kesilmesine tepki gösterdiler.

BARAJ MANZARALI ACİL SATILIK TARLA

Okuyucularımız Cumhuriyet Mahallesi Ahmet Rasim Sokak’ta kaldırımda bulunan meyve ağaçlarının kesilmesine tepki göstererek Osmancık Belediyesinin kaldırım işgal ettiği gerekçesiyle kestiği iddia edilen ağaçların kolay yetişmediğini belirtiler.  Alınan kararın doğru olmadığını, kesilmek yerine sökülerek başka bir yere taşınabileceğini veya etrafının çember içine alınarak ağaçlara zarar vermeden kaldırım çalışmalarının devam edebileceğini savundular.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın