ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Belediyeden, Kent Konseyine 10 bin TL ödenek

Osmancık Belediyesi, Kent Konseyi başkanlığının ödenek talebine olumlu cevap verdi. Konseye, Belediye bütçesinden 10 bin TL ayrıldı.

Osmancık Belediye Meclisi Ekim ayı olağan toplantısı 7 Ekim 2019 Pazartesi günü saat 16.00’da Başkan Vekili Hüseyin Cebeci başkanlığında yapıldı. Gündemde yazılı konuları görüşmek üzere belediye meclis toplantısı salonunda bir araya gelen meclis üyeleri Kemal Arslan, Seher Kökez, Mahmut Atmaca, Şeref Keskin, İsmail Akgöl, Ahmet Özoğlu,  Fatih Ergün, Hilmi Ünver, Kadriye Sekili, Lütfullah Çuhacı, Ramazan Çalışkan, Özcan Göbel, Kadir Delibaş ve Kemal Yücel Kurşun, Osmancık Kent Konseyi Başkanlığının ödenek talebini görüşerek karar bağladı.

Buna göre alınan kararda; “Osmancık Kent Konseyi Başkanlığınca  2019 yılının kalan dört aylık sürede yapacağı toplantı, seminer, eğitim gezileri ve genel giderler için ödenek talebinde bulunulduğu anlaşılmıştır. Yapılan değerlendirmeler sonucunda; Kültür ve Sosyal İşler Komisyonunun 06.09.2019 tarih 2019/9 nolu raporunda belirtildiği gibi Osmancık Kent Konseyi Başkanlığı için 2019 yılında Belediye Bütçesinden 10.000,00 TL ödenek ayrılmasına, yapılan harcamaların Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bütçesinden yapılmasına işaretle oylamaya göre Oy Birliğiyle karar verildi.

Ayrıca, Osmancık Kent Konseyi Başkanlığı çalışmalarında kullanılmak üzere ihtiyaç olan 1 adet bilgisayar ve yazıcının belediyemizce temin edilmesine Oy Birliğiyle karar verildi.” denildi.   

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın