ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Belediyespor Voleybol Takımı Transferde Nokta Atışı Yaptı!

Osmancık Belediyespor Voleybol Takımı yeni sezonda ilk transferlerini gerçekleştirdi.

Osmancık Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Ümit Gökgöz kadrolarına 2 oyuncu ve doğrudan takıma katkı sağlayacak, play off hedefine uygun nokta atışı transfer yapacaklarını söyledi.

Antrenör Ümit Gökgöz transfer çalışmaları ile ilgili şunları söyledi; “ Önümüzdeki sezon yıldız ,genç ve 2. Ligde yer alan A takımızda oynayabilecek genç transferlerimiz camiamıza hayırlı olsun. Yeni transferlerimizden 2004 doğumlu smaçör mevkiinde oynayan Ahsen Özer, Kardemir Karabükspor , yine 2004 doğumlu libero Derya Tingiroğlu da Karabük Gençlik Spor Kulübünden takımıza katıldı. Geleceğe yönelik olarak ekibimize katılan her iki sporcumuza da hoş geldin diyor, sakatlıksız başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum.

Transfer çalışmalarımız takımımızın play off hedefine uygun bir şekilde devam edecek. Nokta atışı birkaç takviye ile istediğimiz ekibi oluşturmuş olacağız. Bu doğrultuda bize desteğini esirgemeyen Osmancık Belediye Başkanı Sayın Ahmet Gelgör’ e, kulübümüz başkanı ve yönetim kurulumuza sonsuz teşekkürler” dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın