ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Belediyespor yönetiminden bir dizi ziyaret

Osmancık Belediyespor Kulübü yönetimi bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Bu kapsamda ilk ziyaret Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan’a yapıldı.

2019-2020 sezonunda Çorum’u Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil edecek olan Osmancık Belediyespor Kulübü yönetimi ilçede bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.  Geçtiğimiz hafta Kadir Eskiadam’dan boşan başkanlık görevine getirilen Emrah Tüysüz beraberinde yönetim kurulu üyeleri Kadir Delibaş, Ertan Kızılkaya ve Gürsel Güney ile birlikte ilk olarak ilçe kaymakamı Hakan Alkan’ı ziyaret etti. Yeni yönetim kaymakam Alkan’a önümüzdeki sezon BAL Lig’inde mücadele edecek olan futbol takımı için maddi ve manevi destek talebinde bulundular.

İlçe kaymakamı Hakan Alkan, ilçedeki dinamikleri harekete geçirme konusunda yardıma hazır olduğunu belirterek başarılar diledi.

Göstermiş olduğu misafirperverliğinden ve desteklerinden ötürü kaymakam Alkan’a teşekkür eden yeni yönetim daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.

İlçe Jandarma Komutanı Tevfik Kara ve İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun kendilerine yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediyespor’un yeni başkanı Emrah Tüysüz’e ve yönetim kurulu üyelerine iyi niyet ve temennilerini ileterek emniyet ve asayiş konusunda beraberce çalışılarak Belediyespor Kulübüne her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın