ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Belediyespor’dan alt yapı hamlesi

Osmancık Belediyespor Voleybol Takımı’nda altyapı seçmeleri önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek.

Osmancık Belediyespor Voleybol Takımı’nda altyapı seçmeleri önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek. Voleybol’daki başarısını yeni sezonda da devam ettirmeyi hedefleyen Osmancık Belediyespor altyapısını güçlendirmek ve yetenekli sporcuları kulüplerine kazandırmak için düğmeye bastı. Belediyespor Voleybol Yıldız Kızlar Takımı altyapısı için 10 Haziran’da başlayacak olan seçmeler bir hafta boyunca devam edecek.

Osmancık’taki tüm okullarda öğrenim gören 2005-2006-2007-2008 ve 2009 doğumlu kız öğrencilerin katılım sağlayabileceği seçmelerde oyuncular denemeye alınacak.

Tüm yaş guruplarında seçmelere girmek isteyen oyuncuların Voleybol Takımı Antrenörü Ümit Gökgöz ile irtibat kurması gerekirken seçmeler 10 Haziran 2019 Pazartesi günü başlayacak ve bir hafta devam edecek.

Konu hakkında bilgi veren Voleybol Takımı Antrenörü Ümit Gökgöz, Profesyonel 2. Lig takımları için yeni çocukların, genç sporcuların çıkması için mücadeleye devam ettiklerini belirterek; “10 Haziran Pazartesi yaş gruplarına göre ayırıp 1 hafta boyunca seçme yapacağız.

Birçok kriteri baz alarak yapacağımız seçmelerde yetenekli olanları altyapımıza kazandıracağız.2005-2006-2007-2008 ve 2009 doğumlu kız öğrencilerimizin katılabileceği seçmelerimizi, önceden 1-2 okulda yaparken şimdi tüm Osmancık’a yaymak istiyoruz. ”şeklinde konuştu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın