ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Binaların dış cephe görünümü Osmancık belediye meclisinde görüşüldü

Osmancık’ta D-100 Karayoluna cephe binaların dış görünümü Belediye Meclisi’nin Kasım ayı toplantısında görüşüldü.

Osmancık Belediye Meclisi 2019 yılı Kasım ayı olağan toplantısı için, 04.11.2019 Pazartesi günü saat 16:00 da gündemde yazılı konuları görüşmek üzere, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör başkanlığında üyeden; Hüseyin Cebeci, Kemal Arslan, Seher Kökez, Mahmut Atmaca, Şeref Keskin, İsmail Akgöl, Ahmet Özoğlu,  Fatih Ergün, Hilmi Ünver, Kadriye Sekili, Lutfullah Çuhacı, Ramazan Çalışkan, Özcan Göbel, Kadir Delibaş Ve Kemal Yücel Kurşun’un katılımıyla meclis salonunda toplandı.

Yapılan toplantıda binaların dış cephe boya ve kaplamasının belirlenmesi için İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün 31.10.2019 tarih E.881 sayılı yazısı okundu. Planlı Alanlar Tip İmar yönetmeliğinin 35. maddesini son fıkrası gereğince Osmancık’ın ortasından geçen D-100 Karayolu üzerindeki Ömer Derindere Bulvarına cephesi bulunan binaların dış cephesinin tayin edilmesi ile ilgili talebin ön inceleme yapılmak üzere İmar Komisyonuna havale edilmesine oy birliğiyle karar verildi.

Buna göre İmar Komisyonunun ön incelemesinin ardından D-100 Karayoluna cephe binaların dış görünümü ile ilgili nihai karar verilecek.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın