ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Boyar,Teknik Direktörlük kursunu başarıyla tamamladı

  • Türkiye’nin en başarılı antrenörleri arasında yer alan Barış Boyar, teknik direktörlük kursunu başarıyla tamamlayarak belgesini aldı.

Türkiye Badminton Federasyonunun 23 Aralık 2019-05 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlendiği 4. ve 5. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu ve Antrenör Gelişim Semineri Ankara’da Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde gerçekleşti. Düzenlenen seminer ve kurslarda 100’e yakın badminton antrenörüne 2 grup halinde eğitim verildi.

Badminton sporunun Osmancık´ta gelişmesinde, ulusal ve uluslararası alanda başarıların gelmesinde en büyük pay sahibi olan ve onlarca milli sporcu yetiştirerek Türkiye’nin en başarılı antrenörleri arasında yer alan Barış Boyar, Badminton 5.Kademe Teknik Direktörlük kursunu başarıyla tamamlayarak, Çorum’da ilk, ülkemizde ise bu kademeyi alan sayılı antrenörler arasında yerini aldı.

Boyar, emeği geçen herkese teşekkür ederek “ Eğitime, gelişime devam…”ifadelerini kullandı.

Düzenlenen seminer ve kurslarda 100’e yakın badminton antrenörüne 2 grup halinde eğitim verildi.

Türkiye’nin en başarılı antrenörleri arasında yer alan Barış Boyar, Badminton 5.Kademe Teknik Direktörlük kursunu başarıyla tamamladı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın