ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

ÇESİAD’dan 2020’nin ilk aile kahvaltısı

  • Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İş Adamları Dayanışma Derneği (ÇESİAD) Yönetim Kurulu, İstanbul Sancaktepe Belediye Başkanı Çorumlu hemşerimiz Av. Şeyma Döğücü ’nün ev sahipliğinde kahvaltı verdi.

Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İş Adamları Dayanışma Derneği (ÇESİAD) Yönetim Kurulu, gelenekselleşen aile kahvaltılarına bir yenisini daha ekledi. İstanbul Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün ev sahipliğinde Recep Tayyip Erdoğan Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen kahvaltıya; Çorumlu hemşerimiz İstanbul Vali Yardımcısı Levent Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetimler Kurulu Üyesi Osmancıklı hemşerimiz Lütfi Akça, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Daire Başkanı Recep Özdemir, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Buyruk, Osmancık Dernekler Federasyonu Başkanı Oğuzhan Er ve yönetim kurulu üyeleri, Osmancıklılar Dernek Başkanı Şerif Yedek, Türk Halk Müziği Sanatçısı Duygu Koçak Sezer’in yanı sıra ÇESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, bursiyer öğrenciler, burs verenler, işadamları,  STK Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

ÇESİAD’ın tanıtım videosuyla başlayan program protokol konuşmaları ile devam ederken,  ÇESİAD başkanı Osmancıklı hemşehrimiz Murat Başer, Çorum’un ve Çorumlunun her zaman yanlarında olduklarını belirterek; “Geleceğimiz olan öğrencilerimize ÇESİAD olarak maddi ve manevi destek vermeye devam edeceğiz” diyerek birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapıp katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

  • ÇESİAD başkanı Osmancıklı hemşerimiz Murat Başer, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapıp katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen aile kahvaltı programında, İstanbul Vali Yardımcısı Levent Kılıç ve Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, bursiyer öğrenciler arasında yapılan bilgi yarışmasında birinci olan Büşra Güllü’ye ödülünü taktim etti.

  • Kahvaltıya Osmancık Dernekler Federasyonu Başkanı Oğuzhan Er, Osmancıklılar Dernek Başkanı Şerif Yedek ve yönetim kurulu üyeleri tam kadro katılım sağladı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın