ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

CHP’li Yıldız’ın annesi Emine Yücel Çampınar Köyü’nde Toprağa Verildi

CHP Çorum İl Başkan Yardımcısı Serpil Yıldız’ın annesi Emine Yücel hayatını kaybetti.

CHP Çorum İl Başkan Yardımcısı Serpil Yıldız ve Selime Turan’ın annesi, Çampınar Köyü’nde oturan TEDAŞ’dan emekli İsmail Yıldız ve Seyfullah Turan’ın kayınvalidesi Emine Yücel 82 yaşında hayatını kaybetti.  Emine Yücel’in cenazesi 10 Kasım 2019 Pazar günü saat 13.30’da Hacıbektaş Vakfı’nda düzenlenen törende helallik alınmasının ardından Osmancık’a bağlı Çampınar (Seciyen) Köyüne götürüldü. Merhumenin cenazesi ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze törenine CHP Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, İl Genel Meclisi Üyeleri Yıldız Bek, İlhami Türksal, İl ve İlçe Yöneticileri, CHP Osmancık eski İlçe Başkanı Sadık Eker, Osmancık Belediye Başkan Adayı Mahmut Özhan Arslan, Kadın Kolları İl Başkanı Gülhan Eke, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Güneş, ailesi ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Merhumeye Allah’tan Rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın