ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Çiftlerde Türkiye Şampiyonu, Teklerde Türkiye İkincisi Oldu

17-20 Ekim 2019 tarihleri arasında Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde düzenlenen 11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası sona erdi.

Şampiyonaya, 42 ilden 504 sporcu ve 146 kulüp katıldı. 4 süren şampiyonanın sonunda, Çorum Belediyesi GSK sporcularımızdan Tunç İlk, çift erkekler kategorisinde, Karaman Ayrancı GSK Derneği sporcularından Mustafa Kayra Set ile birlikte Türkiye Şampiyonu, tek erkekler kategorisinde ise Türkiye İkincisi olmayı başardı.

Ödüllerini, Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik, Denetim Kurulu Üyesi Davut Eker, Organizasyon Kurulu Üyesi Mehmet Emin Başaran, Eğitim Kurulu Üyeleri Doktor Halil İmamoğlu ve Fazıl Öztürk, Dış İlişkiler Kurulu Üyesi Hasan Mollaoğlu, Teknik Kurulu Üyeleri Hakan Avcı ve Fatih Kaymaz, MHK Başkanı Mustafa Yaşar ve Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şube Müdürü Hüseyin Doğru takdim etti.

Organizasyon fotoğraf çekimi ile sona ererken, Badminton Milli Takım Antrenörü Barış Boyar, sporcularını tebrik ederek;  “Çoğunluğu alt yapı sporcularıyla katıldığımız bu şampiyonada, sağlık problemleriyle boğuşmamıza rağmen sporcularımızın performansları, ne kadar doğru yolda olduğumuzu bizlere göstermiştir.

Kafilede yer alan ve küçücük bedenlerinde ki kocaman yürekleriyle mücadele veren tüm sporcularımızı kutluyor ve başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.

Ayrıca ilimizde badminton branşının desteklenmesi anlamında bizlere maddi manevi destek sağlayan Millet Vekilimiz Oğuzhan Kaya’ya, Belediye Başkanımız Halil İbrahim Aşğın’a, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Haşim Eğer’e, Federasyon Başkanımız Murat Özmekik’e, Genel Sekreterimiz Hayati Kısacık’a, Kulüp Başkanımız Nadir Solak’a ve Çorum Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünün değerli personeline şahsım ve tüm ekibim adına teşekkür ediyorum. ”dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın