ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Çocukların gönlüne taht kuran başkan

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’ün çocuklara olan sevgisi, çocuklarında başkana olan sevgisi gözlerden kaçmadı. Başkan Gelgör’ün çocuklara olan sevgisi ise takdirle karşılanıyor.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, ziyaret ettiği her yerde özellikle gençler ve çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.  Halkın arasında olmayı tercih eden Başkan Gelgör, vatandaşlarla karşılaştığı her ortamda onlarla selamlaşıp sohbet ederken, yanlarındaki çocuklarla da yakında ilgileniyor.

Çocukların kendisine olan sevgisini, ilgisini karşılıksız bırakmayan Gelgör, çocuk sevgisiyle dikkatleri üzerine toplarken, çocukların da başkana olan sevgisi gözlerden kaçmıyor. Her fırsatta çocukların üzerine titrediğini onlarla eğlenceli zamanlar geçirerek belli eden Başkan Gelgör’e çocuklarda sevgilerini göstererek karşılık veriyor.

Gelgör’ün çocuklara gösterdiği ilgi ve sempatik tavırları, ilçe halkından tam not alırken, Gelgör’e sevgi gösterisinde bulunan çocuklar “Ahmet Başkan” sloganları atarak,  yumruk tokuşturmayı ve hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmiyor. Gelgör’ü çok sevdiklerini ifade eden çocuklar, zaman zaman da başkan Gelgör’ü görmek için belediyeye gidiyor.

Çocuklara olan sevgisini muhabbetini hiç esirgemeyen Başkan Gelgör “Kalbimdesiniz çocuklar, sizleri çok seviyorum ”ifadeleri ile dile getirirken “Belediye olarak yapacağımız hizmetlerin temelinde geleceğimiz olan çocuklarımıza yönelik çevresel düzenlemeler, kültür, sanat, spor, eğitim, sağlık ve sosyal yardım alanında birçok faaliyet gerçekleştirmeyi planlıyoruz.  Her gittiğimiz yerde gençlerimizin ve çocuklarımızın isteklerini göz önünde bulundurmaya özen gösteriyoruz. “dedi.

İşte Başkan Gelgör’ün çocuk sevgisini en iyi anlatan o anların görüntüleri.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın