ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Çorum’da “İl Koordinasyon Kurulu” toplantısı yapıldı

Çorum İl Koordinasyon Kurulu 2019 yılı 4. toplantısı 16 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 14:00’da Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda Vali Mustafa Çiftçi’ nin başkanlığında yapıldı.

Toplantıya Vali Mustafa Çiftçi, Vali Yardımcısı Recep Yüksel, İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Bölge ve İl Müdürleri katıldı.

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi toplantı başında yapmış olduğu konuşmasında, ilde 2019 yılında kamu kurum ve kuruluşlarına ait toplam 449 adet yatırım projesinin mevcut olup bu projelerin toplam tutarının 4,4 milyar TL olduğunu, program yılı ödeneklerinin 632 milyon TL, program yılı nakdi harcama tutarının ise 248 milyon TL olduğunu söyledi.

Toplantıda yatırımcı kamu kurum ve kuruluşlarının yetkililerince uyguladıkları projelere ilişkin sunumlar yapıldı. İlimiz genelindeki tüm yatırımlar değerlendirildi. Ayrıca koordinasyonu gerektiren konular karar altına alındı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın