ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Çorum’da İlk ve Tek Yerinde Yıkamada Lider

Çorum ve ilçelerinde sağlıklı ve yerinde halı, halıfleks, koltuk, araç koltuğu ve yatak yıkama dönemi başladı. Lider Koltuk Yıkama Çorum’da ilk ve tek.

Çorum’un ilk ve tek yerinde yıkama şirketi “Lider Koltuk Yıkama” 7 gün 24 saat ev ve iş yerlerine hizmet vermeye başladı. Çorum ve ilçelerinde sağlıklı ve yerinde halı, halıfleks, koltuk, araç koltuğu ve yatak yıkama dönemi başlatan firma 160 derece buhar makinesi ve yüksek vakumlu yıkama makinesi ile kir, leke, mikrop, bakteri ve alerjenlerden eser bırakmıyor.

Lider Koltuk Yıkama yetkilisi Muhammet Hardal yerinde yıkama hizmetinde Çorum’da ilk ve tek firma olduklarını belirtti.  Muhammet Hardal Çorum merkez ve ilçelerinde temizlik ve hijyen garantili koltuk yıkama, halı, halıfleks yıkama, yatak yıkama, araç koltuğu yıkama hizmetlerini yerinde verdiklerini belirterek;

“Lider Koltuk Yıkama olarak, Çorum ve tüm ilçelerinde evler, ofisler, camiler, oteller, spor salonları, belediyeler, resmi daireler gibi daha birçok kurum ve kuruluşlara yerinde halı, koltuk, sandalye yıkama temizleme, işlemlerini son teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak yapıyor,  tüm kir, bakteri, mikrop, mantar ve küfleri yok ederek daha derinlemesine bir temizlik sağlıyoruz.

160 derece buhar makinesi ve yüksek vakumlu yıkama makinemizle, tamamen zararsız ve kumaşları yıpratmayan, özel olarak yaptırdığımız ve piyasada bulunan ürünlere benzemeyen deterjanlarımızla, evlerde ve işyerlerinde koltuk, sandalye, halı ve yatak yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bunun için bizden randevu alınmasına gerek yok tam tersi biz randevu alıyoruz ve yerinde yıkama hizmeti veriyoruz. Yerinde yıkama hizmeti almak isteyenlerin 0546 269 19 19 numaralı hattımızdan bizi aramaları ve randevu gününü ve saatini belirtmeleri yeterli olacaktır. En büyük özelliğimiz yıkama işlemlerini yaparken koltukların, halıların taşınmasına gerek olmamasıdır.

Ayrıca araç koltuğu yıkama işlemleri de aynı ev ve işyeri koltuğu yıkar gibi aracınızın bulunduğu lokasyona gelinerek yerinde yapılmaktadır. ”dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın