ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Çorumlu firmadan sağlık çalışanlarına özel indirim

Çorumlu hemşerimiz Gülay Keçecioğlu’nun sahibi olduğu Moda İstanbul Gelinlik, koronavirüs salgını döneminde özveriyle çalışan ve evlilik aşamasında olan sağlık çalışanlarına jest yaptı.

Merkezi İstanbul, Kadıköy’de bulunan, Gülay Keçecioğlu’nun sahibi olduğu Moda İstanbul Gelinlik, Dünya Çorumlular Dernekler Federasyonu Yerel Yönetimler Başkanlığı bünyesinde koronavirüs salgını döneminde özveriyle çalışan ve evlilik aşamasında olan tüm sağlık çalışanlarına 11 Mayıs-30 Haziran 2020 tarihleri arasında gelinlikte yüzde 40 indirim sağlıyor. Moda İstanbul Gelinlik, ayrıca 3 sağlık çalışanına istediği herhangi bir gelinliği de armağan edecek.

Yüzde 40 indirimli gelinlikten faydalanmak isteyenlerin Söğütlüçeşme Cad. 172/B Kadıköy/ İstanbul adresinde faaliyetini sürdüren Moda İstanbul Gelinlik evine gidilebileceği veya 0536 259 89 03 numaralı telefondan bilgi alınabileceği belirtildi.

Dünya Çorumlular Dernekler Federasyonu Yerel Yönetimler Başkanlığı görevini de yürüten Gülay Keçecioğlu dernek aracılığı ile durumu iyi olmayan 60 gelin adayına ücretsiz gelinlik hediye etmişti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın