ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Covid-19 denetimleri sürüyor

Çorum’un Osmancık ilçesinde kaymakam Akpay başkanlığında Covid-19 denetimleri sürüyor.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Çorum’un Osmancık ilçesinde İçişleri Bakanlığı’nın Genelgeleri doğrultusunda Korona virüs denetimleri ara vermeden sürdürülüyor. Bu kapsamda kaymakam Ayhan Akpay ve denetim ekiplerince ilçedeki şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları ile lokanta, restoran, kafe gibi yeme-içme ve eğlence yerleri olmak üzere, konaklama tesisleri, alışveriş merkezleri, pazar yerleri, sosyete pazarları, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, düğün ve nikah yapılan yerler, berber, kuaför, güzellik merkezleri, internet kafe-salon ve elektronik oyun yerleri, otogarlar, ticari taksiler, taksi durakları,  parklar, piknik alanları, lunapark-tematik parklar, cadde ve sokaklar gibi bilumum yaşam alanlarında Korona virüs (Covid-19) denetimleri yapıldı.

Titizlikle sürdürülen denetimlerde esnafa ve vatandaşlara hijyen, maske kullanımı ve sosyal mesafe gibi konularda uyulması gereken kurallar hatırlatıldı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın