ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Deplasman giderlerini belediye karşılayacak

Osmancık Belediyespor Voleybol Takımı’nın deplasman giderlerini belediye karşılayacak.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, makamında Belediyespor Kulübü Başkanı Emrah Tüysüz ve kulüp yöneticilerini ağırladı. Gelgör, Tüysüz ve yönetim kurulu üyeleri ile kulüp hakkında istişarelerde bulundu.

Başkan Gelgör, 2019-2020 sezonunda Çorum’u Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek Osmancık Belediyespor’a ligde ve Voleybol 2. Lig’de temsil edecek olan Bayan Voleybol takımına başarılar dilerken, yapılan ziyareti sosyal medya hesabından duyuran Osmancık Belediyespor yönetimi belediyenin maddi manevi desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Kulüp yönetimi adına yapılan açıklamada belediyenin Voleybol takımının deplasman giderlerini  karşılayacağı açıklanırken; “ “Geçtiğimiz günlerde Kulüp Başkanımız Sayın Emrah Tüysüz ve yönetim kurulu üyelerimiz Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Gelgör’ ü makamında ziyaret ederek yeni sezonda ilçemizi temsil edecek olan Osmancık Belediyespor Futbol ve Voleybol takımlarımız ile ilgili bilgi verip maddi manevi destek talebinde bulunmuşlardı.

İmkanlar dahilinde belediyenin üzerine düşeni yapacağını belirten Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Gelgör yaptıkları değerlendirme sonunda bu sezon ilçemizi ve ilimizi Türkiye Voleybol 2. Liginde temsil edecek olan bayan voleybol takımımızın tüm deplasman giderlerini, konaklama, yeme içme gibi tüm masraflarını belediye olarak karşılayacaklarını ayrıca kulüp bünyemizde bulunan başta futbol olmak üzere diğer branşlara da her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek kulübümüze büyük bir destek sağlamış oldular.

Belediye başkanımız Sayın  Ahmet Gelgör, Çorum, Ordu, Giresun, Rize, Tokat, Amasya gibi illerin takımlarıyla başa baş mücadele ederek Osmancık ismini tüm bölgede en iyi şekilde temsil edecek bir voleybol takımı ve yine ilçemizi Karadeniz bölgesinde temsil edecek Spor toto BAL Liginde mücadele edecek olan futbol takımı için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ederek kulüp yönetimi ile birlikte istişareli bir şekilde belediye olarak üzerimize düşeni yapacaklarını söyledi.

Kulüp Başkanımız Sayın Emrah Tüysüz de zaten kısıtlı imkanlarla mücadele etmeye çalışan bayan voleybol takımımıza verdikleri desteklerden dolayı Osmancık Belediyespor Yönetim Kurulu adına Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Gelgör e teşekkür etti. ”ifadelerine yer verdi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın