ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Dodurga’ya Futbol Sahası ve Kapalı Spor Salonu

Dodurga ilçesine Futbol Sahası ve Kapalı Spor Salonu inşa edilecek.

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya,  Dodurga ilçesine 900 m² Kapalı Spor Salonu ile 480 kişilik tribünü olan Sentetik Futbol Sahası inşa edileceğini bildirdi.

Her iki projenin başlangıç tarihinden sonra 270 günde tamamlanarak Dodurga halkının hizmetine sunulacağını belirten Milletvekili Kaya, “Dodurgalı gençlerimizin spor alanında merkezi haline gelecek spor yatırımlarını birebir takip ederek ihalelerini gerçekleştirdik. Dodurga’mızın ihtiyacı olan Sentetik Çim Saha ve Kapalı Spor Salonu ihtiyacını Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Dodurga Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımız ile Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu’na ilettik ve Belediye Başkanımız ile birebir takip ederek bugün ihalelerini gerçekleştirdik. Sentetik Futbol Sahamızı ve yanına 2 adet soyunma odası ve 480 kişilik Portatif Tribünü 3.245.000 TL ihale bedeli ile ihale edilerek 270 gün gibi kısa bir sürede tamamlanıp hemşerilerimizin hizmetine sunacağız.

Dodurga’mızın büyük bir eksiklerinden biri olan Kapalı Spor Salonu ihtiyacını da, 900 metrekare Kapalı Spor Salonu 2.950.000 TL ihale bedeli ile ihale edilerek, 270 gün gibi kısa bir sürede de Kapalı Spor Salonu inşaatımızı tamamlayıp, hemşerilerimizin hizmetine sunacağız.

Geleceğimizin teminatı gençlerimiz başta olmak üzere toplamda Dodurga’mıza 6.500.000 TL gibi büyük bir yatırım ile hem gençlerimize, hem hemşerilerimize,  spor anlamında ve sosyal anlamda güzel bir hizmet sunacağız. Dodurga’mıza hayırlı uğurlu olsun.

Yatırımlarımızın Dodurga’mıza gelmesinde başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür ediyoruz. ”ifadelerini kullandı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın